SKI AREÁL ŠANOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu SK Věžná se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Ski areál SK Věžná pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází na Vysočině poblíž města Bystřice nad Pernštejnem . Bohužel však není příliš dobře vybavený. Každý si tak na své přijít nemusí.

Ve středisku najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 400m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Rolba vyjíždí na svah dle potřeby. Skáčete na prkně? Smůla, zde jej nehledejte. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší česnečku a zelňačku.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 65%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Šetříte na sobě a nedopřejete si kvalitní prověřené léky? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.5.

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C
Čtvrtek
2.6.2022

°C
°C