SKI AREÁL ŠANOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Klepáčov - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Navšivte s rodinou středisko Klepáčov. Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází čtveřice vleků a lano pro děti. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte bramboračku či bramboračku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Vlastivědné muzeum Jesenicka, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 63%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 2.12.
Zataženo
1°C
-5°C
Pátek
3.12.2021
Polojasno
-2°C
-8°C
Sobota
4.12.2021
Sněžení
-4°C
-3°C
Neděle
5.12.2021
Zataženo
-2°C
-1°C