SKI AREÁL ŠANOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Soláň sedlo a vrchol

Lyžujete rádi? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Soláň sedlo a vrchol! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je 6 sedačkových lanovek. a děti či začínající lyžaři ocení lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte kulajdu a gulášek. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Technické muzeum Tatra. Stojí za vidění.

Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Personál je velice ochotný. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 71%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.5.

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C
Čtvrtek
2.6.2022

°C
°C