SKI AREÁL ŠANOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Hlinsko

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Hlinsko. Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází trojice vleků a lano pro děti. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete bramboračku a gulášek. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. UNESCO: Žďár nad Sázavou - Tuto UNESCO památku by byl přímo hřích nenavšívit. Je vzdálena pouze 22km

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 72% prostě dát nemůžeme. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.5.

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C
Čtvrtek
2.6.2022

°C
°C