SKI AREÁL ŠANOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Zborov se zajet určitě vyplatí

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Zborov! Areál se nachází v Jeseníkách.

V areálu nachází dvojice vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. V areálu se nachází snowpark. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší kulajdu či česnečku.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 69%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.5.

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C
Čtvrtek
2.6.2022

°C
°C