SKI AREÁL ŠANOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Svatý Petr - Špindlerův Mlýn - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Svatý Petr - Špindlerův Mlýn. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Hlavním lákadlem areálu je trojice sedačkových lanovka. Dále můžete využít 5 vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete uzená cigára či smažený sýr. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Černá hora - Dolní Dvůr.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Areál nic zásadního nechybí. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 78%.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 2.12.
Zataženo
1°C
-5°C
Pátek
3.12.2021
Polojasno
-2°C
-8°C
Sobota
4.12.2021
Sněžení
-4°C
-3°C
Neděle
5.12.2021
Zataženo
-2°C
-1°C