SKI AREÁL ŠANOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Jablonné nad Orlicí - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Jablonné nad Orlicí. Areál se nachází v Orlických horách.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován denně. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší hamburger nebo smažák. Středisko sousedí s České Petrovice.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Personál je poměrně vstřícný. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 66% - to je náš verdikt. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Nevíte, jakou léčbu zvolit? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.5.

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C
Čtvrtek
2.6.2022

°C
°C