SKI AREÁL ŠANOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Razula ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Razula. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Můžete využít trojici vleků a jedno lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete smažák či smažený sýr.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Karlovské muzeum. Stojí za vidění.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 66%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.5.

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C
Čtvrtek
2.6.2022

°C
°C