SKI AREÁL ŠANOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Dolní Morava - Sněžník - ideální pro rodiny s dětmi

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Dolní Morava - Sněžník a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v pohoří Kralického Sněžníku a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále se v areálu nachází dvojice vleků a jedno lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. kulajdu nebo zelňačku. Do areálu můžete jet také skibusem.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál hodnotíme spíše kladně. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 71% prostě dát nemůžeme.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

Čtěte také: Dolní Morava - Sněžník - ideální pro snowboardisty

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.5.

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C
Čtvrtek
2.6.2022

°C
°C