SKI AREÁL ŠANOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Šachty Vysoké nad Jizerou

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Šachty Vysoké nad Jizerou a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete trojici vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší bramboráčky a bramboráčky.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Areál by potřeboval několik větších investic. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 72%.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.5.

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C
Čtvrtek
2.6.2022

°C
°C