SKI AREÁL ŠANOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Slatina - ostuda lyžování?

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte Ski areál Slatina a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Oderských vrších poblíž města Opava a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete jeden vlek a lano pro děti. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Ochutnejte gulášek nebo gulášek.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 40%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.5.

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C
Čtvrtek
2.6.2022

°C
°C