SKI AREÁL ŠANOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Pecka - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Pecka!

Zimní středisko Poniklá-Homole

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Navštivte ski areál Poniklá-Homole a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Zborov se zajet určitě vyplatí

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Zborov!

Zimní středisko Hlinsko

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Hlinsko.

Zimní středisko Soláň sedlo a vrchol

Lyžujete rádi? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Soláň sedlo a vrchol!

Česká lyžařská střediska si nevedou špatně

Teplota venku klesá. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Na co si dát pozor před zimní dovolenou

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Věcí, co se mohou pokazit je spousta. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete se těmto problémům vyvarovat? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Klepáčov - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Navšivte s rodinou středisko Klepáčov.

Do ski areálu Obří sud se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Obří sud je pro vás to pravé.

Informace o aktuálním stavu lyžařských středisek

Provozovatelé lyžařských středisek už dokončují přípravy na sezonu. Zkušebně pouští sněžná děla, které zatím chrlí především vodu. Zimní sezóna už klepe na dveře.

Vernířovice-Brněnka - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Vernířovice-Brněnka!

Do ski areálu SK Věžná se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? SK Věžná pro vás jistě bude to pravé.

Do ski areálu Bublava se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Bublava je pro vás to pravé.

Slatina - ostuda lyžování?

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte Slatina a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Ski areál Šachty Vysoké nad Jizerou

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Šachty Vysoké nad Jizerou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Horní Guntramovice se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Horní Guntramovice!

Dolní Morava - Sněžník - ideální pro rodiny s dětmi

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Dolní Morava - Sněžník a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Důvěřovat českým firmám?

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Vyzkoušejte kvalitu od českých výrobců. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Areál Razula ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Razula.

Polevsko - ideální pro snowboardisty

Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Polevsko a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Jablonné nad Orlicí - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Jablonné nad Orlicí.

Svatý Petr - Špindlerův Mlýn - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Svatý Petr - Špindlerův Mlýn.

Do ski areálu Cotkytle se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Cotkytle a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Cykloturisté často míří do Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je místem, které mnozí cyklisté, ale i turisté a vodáci považují za výchozí bod pro jejich výletní cíle. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Míří sem každoročně v létě mnoho lidí z celé naší vlasti a nejvíce je lákají hlavně cyklostezky. Okolí Veselí nad Lužnicí je jimi doslova protkáno a cyklistická dovolená může být velice pestrá, a to dokonce nad očekávání. Dovolíme si touto cestou Vám nabídnout některé zajímavé trasy, které jistě stojí za shlédnutí.

Dovolená na Třeboňsku nejen pro rodiny s dětmi

Třeboňsko patří mezi nejpozoruhodnější krajiny naší země, její rozmanitost nabízí bohaté zážitky jak pro pěší turisty, tak i pro cyklisty. Je ideálním místem jak pro vícedenní dovolenou, tak i pro víkendové pobyty, ať už jste ubytovaní v nějakém penzionu či hotelu, nebo jen v kempu pod stanem. Je to svět staletých rybníků, prosluněných luk, rozlehlých lesů a poklidných malebných vesniček. Třeboňsko je vyhlášené i svými historickými skvosty a jeho rovinatý reliéf terénu si oblíbila již celá řada nenáročných turistů, cyklistů, nebo i rodiny s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.5.

°C
°C
Úterý
31.5.2022

°C
°C
Středa
1.6.2022

°C
°C
Čtvrtek
2.6.2022

°C
°C